Një pallat pranë SPAK-ut në Tiranë është përfshirë nga flakët. Gazetarja Glidona Daci ka mësuar se ngjarja dyshohet të ketë ndodhur si pasojë e flakëve që ka marrë oxhaku i aspirimit të një picerie.

Në vendin e ngjarjes ka shkuar menjëherë policia, zjarrfikësit dhe ambulanca. Sipas burimeve të gazetares Daci, nuk ka asnjë person të lënduar.

Advertisements

Deri më tani nuk ka një njoftim nga autoritetet në lidhje me rastin. Ndërkohë më poshtë janë pamjet nga pallati në fjalë, ku hyjnë policia dhe zjarrfikësit./tvklan.al

Advertisements

Artikulli paraprakDëshmia e 24-vjeçarit që mbyti nënën me plastmas në Përmet: “Ça ishte kjo që bëra?”
Artikulli tjetër“Kush ka para…”/ Lirimi i ish-ministrit Tahiri, Dashamir Shehi bën komentin epik: Gra e fëmijë të sëmurë kanë të gjithë