Gjatë qershorit, teksa Afërdita kalon në Luan dhe Mërkuri zhvendoset te Binjakët, ju do të ndiheni të sigurt, më të guximshëm dhe të gatshëm për të rrezikuar drejt diçkaje të re.

Keni gjithë pasionin dhe motivimin që ju duhet. Ja dita më me fat e muajit për qershorin, sipas shenjës suaj:

Advertisements

Dashi: 3 qershor

Demi: 11 qershor

Advertisements

Binjakët: 17 qershor

Gaforrja: 17 qershor

Advertisements

Luani: 30 qershor

Virgjëresha: 19 qershor

Peshorja: 11 qershor

Akrepi: 22 qershor

Shigjetari: 5 qershor

Bricjapi: 21 qershor

Ujori: 21 qershor

Peshqit: 3 qershor

Artikulli paraprak“O i zi, ç’të ka gjetur”/ Çfarë po ndodh me Kristin? Ish-banori shtang fansat me daljen e fundit në emision
Artikulli tjetër“Më mirë të vdes sesa ta lë Serbinë në dorë të llumit”, Vuçiç ‘shpërthen’ me deklaratën e fortë: Pa zgjedhje, nuk do e dorëzoj kurrë pushtetin