Luizi dhe Olta aktualisht janë në xhirimet e filmit më të ri, në të cilin do jenë protagonistët kryesorë.

Ditën e djeshme, Luiz postoi në “InstaStory” një foto ku shfaqej së bashku me Oltën dhe krahas saj shkruante thjesht “Filloi…”.

Advertisements

Dy ish-banorët e “BBV 2” shfaqeshin duke lexuar skenarin e filmit, xhirimet e të cilit do të nisin së shpejti dhe ata do të jenë dy personazhet protagonistë. Sot, janë zbuluar detaje të reja.

Moderatori Blendi Salaj shfaqi mëngjesin e sotëm në emisionin “wake Up” një baner të filmit dhe mësohet se produksioni është “Top Channel Films”.

Advertisements

Filmi do të titullohet “Në kuadër të dashurisë“, ku siç duket janë frymëzuar nga frazat e përdorura në Big Brother Vip”. Në baner është dhe një përshkrim i filmit ku mësohet se do të jetë i zhanerit “komedi-romancë”.

Advertisements

Artikulli paraprakTë shtëna me armë në Shijak, 50 vjeçari plagoset nga plumbat dhe përfundon në spital(Detaje)
Artikulli tjetërHumb jetën shoferi, zbardhen detajet e para