Qeveria nuk shprehet për arrestimin e Vangjush Dakos.

Pas mbledhjes së sotme të qeverisë, gazetarët e pyetën ministren e Financave dhe Ekonomisë,

Advertisements

Delina Ibrahimaj se cili është qëndrimi i Këshillit të Ministrave për këtë çështje.

“Qëndrimi i qeverisë është ai që ka mbajtur.

Advertisements

Nuk shprehemi për çështjen e drejtësisë” tha ajo.

Artikulli paraprakArdit Gjebrea feston 60 vjetorin. Dalin pamjet nga festa e madhe(Video)
Artikulli tjetërRritja e pagave/ Ibrahimaj: Shtesat do të jepen gjatë këtij muaji, si për Prillin dhe për Majin!