Titulli i tretë në historinë e napolitanëve u kalua me një festë madhështore dhe i gjithë Napoli priste, që ylli i famshëm italian, Paola Saulino, të përmbushte premtimin e saj.

Paola, e njohur edhe për rolet e saj në filma erotikë, premtoi se do të ecte në rrugët e qytetit krejtësisht lakuriq, nëse Napoli, ekipi i saj do të fitonte titullin.

Advertisements

Dhe aktorja Saulino, e mbajti fjalën, ajo u zhvesh lakuriq dhe shkoi në stadiumin “Diego Maradona”.

Paola e kishte lyer trupin me ngjyrat e klubit të saj të preferuar dhe kështu ka çmendur napolitanët, duke nxjerrë në pah format tërheqëse.

Advertisements

Artikulli paraprakE BUJSHME! Paralajmëron Karamuço: Një ish-kryebashkiak do arrestohet së shpejti
Artikulli tjetër“Ndryshon” rezultati i zgjedhjeve në këtë bashki! Pas rinumërimit, kandidati i PS…