Këngëtari Luiz Ejlli vazhdon të jetë mjaft aktiv pas përfundimit të “Big Brother Vip 2”, si në tregun muzikor, por edhe me foto dhe video në rrjetet sociale.

Prej dy ditësh, ai ndodhet së bashku me Kiarën në jug të vendit, ku mbrëmjen e djeshme ishin të ftuar në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës.

Advertisements

Së fundmi, Luizi ka postuar një video të veçantë ku shfaqet dorë për dore me Kiarën dhe siç duket nga veshja, është filmuar para dasmës së djeshme të Elgitit dhe Kleas. “Tuneli më i bukur në botë Alban” shkruan Luizi, duke iu referuar vendit

Edhe Kiara ka postuar një foto me Luizin, nga i njëjti vend, të kapur dorë për dore dhe krahas fotos shkruan vetëm “të pashqetësuar”.

Advertisements

Artikulli paraprakShpërthen në flakë automjeti në autostradë, dyshohet se… (Video)
Artikulli tjetërBabai e rrëmbeu pas divorcit dhe e qethi mos ta njihnin, vajza e vogël bashkohet me nënën