Një sherr mes disa të rinjve ka ndodhur në Itali.

Mediat e huaja shkruajnë se ngjarja ka ndodhur në Milano, ndërsa tre shqiptarë kanë mbetur të plagosur.

Advertisements

Ngjarja dyshohet se ka ndodhur mesa bandave rivale, shqiptare dhe afrikane.

Pas konfliktit sherri degjeneroi në përdorimin e thikave, ndërsa njëri prej tre shqiptarëve të plagosur ndodhet në spital në gjendje të rëndë.

Advertisements

Sakaq autoritetet po punojnë për kapjen e autorëve , të cilët theksohet se janë anëtarë të bandës afrikano-veriore.

Artikulli paraprakEuro në pikiatë, eksperti i ekonomisë jep paralajmërimin e frikshëm: Tre muajt në vijim pritet të shkojë deri në vlerën…
Artikulli tjetërMike brenda ‘BBV’ por nuk shihen më bashkë, Nita zbulon arsyen se përse nuk takohet me Diolën