Prej disa muajsh ai është kthyer në një nga personazhet më të kërkuar në vend. Është fjala për fituesin e këtij edicioni të “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli, i cili po kërkohet në koncerte në Shqipëri, Kosovë dhe jashtë vendit.

Nga data 9 qershor deri me 19 qershor, këngëtari i njohur do të jetë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, pasi është ftuar në disa koncerte në shtete të ndryshme.

Advertisements

Së bashku me disa artistë shqiptarë, përfshirë edhe Mozzik, Luizi do kënaqë shqiptarët me zërin e tij. E për ta reklamuar mbërritjen e tij, posteri është shfaqur në ‘Times Square’ në Nju Jork.

Nuk dihet nëse edhe partnerja e tij, Kiara Tito, do të shkojë bashkë me Luizin apo do të qëndrojë në Tiranë.

Advertisements

Artikulli paraprakGazetari i njohur zbardh detaje nga ngjarja e rëndë në Korçë, ja si paraqitet gjendja shëndetësore e 38-vjeçares
Artikulli tjetër“E besuara” e saj u arrestua për korrupsion, reagon për herë të parë Manastirliu