Një automjet është përfshirë nga flakët në autostradë, pranë Malit të Robit, duke shkaktuar momente paniku. Rreth orës 18:30 një automjet tip “Benz” ka marrë flakë në ecje.

Fatmirësisht shoferi ka dalë jashtë makinës në kohë dhe ka njoftuar zjarrfikësen dhe policinë, të cilat kanë mbërritur menjëherë në vendin e ngjarjes.

Advertisements

Paraprakisht dyshohet se zjarri është shkaktuar nga një shkëndijë elektrike.

Advertisements

Artikulli paraprak‘Isha i dashuruar, por e tradhtova’! Klodi i ‘Big Brother 3’ ‘hap zemrën’!
Artikulli tjetërTë kapur dorë për dore, Luizi poston VIDEO-n e veçantë me Kiarën