Gazetari Artan Hoxha nëpërmjet një video të publikuar në profilin e tij në ‘Facebook’ ka ironizuar ndryshimet në qytetin e Shkodrës.

Hoxha shkruan se kryeqyteti i Veriut e ka habitur në ndryshimet e pësuara e duke e theksuar këtë me nota ironie e duke i ‘atribuar’ vlerat kryetarit aktual bashkiak, Benet Becit si dhe mbështetësit të tij gjatë fushatës elektorale, ish-banori Luiz Ejlli.

Advertisements

Shkrimi i plotë:

Duke degjuar Radio Shkodren…

Advertisements

Sa paska ndryshuar kryeqyteti i Veriut….

Nuk besoj se eshte efekti i Benetit dhe Luizit??!!

Advertisements

E thote dhe kenga:

“Kush guxon te shkel k’të vënd,

mu në balle i kemi rene,

ergjele s’i kemi lënë,

fre në goje i kemi vënë…”

Artikulli paraprak“Më mirë të vdes sesa ta lë Serbinë në dorë të llumit”, Vuçiç ‘shpërthen’ me deklaratën e fortë: Pa zgjedhje, nuk do e dorëzoj kurrë pushtetin
Artikulli tjetërMë pak se 72- orë publikim/ Kënga e re e Luiz Ejllit kap majat, nuk do ta besoni se në cilin vend renditet në rang botëror