Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur që të mos e komentojë gjatë videon e puthjes së tij me homologen e Italisë Giorgia Meloni në Moldavi, teksa morën pjesë në Samitin e Komunitetit Politik Europian. Në emisionin “Opinion”, Blendi Fevziu i kërkoi një koment kryeministrit Rama, por ky i fundit zgjodhi të përgjigjej me ironi. Duke e anashkaluar kështu pyetjen, pa i dhënë një përgjigje konkrete.

Advertisements

Fevziu: Pse i dhe një puthje aq të fortë kryeministres italiane?

Rama: Po ku e pe ti për shembull. Si e konstaton në distancë është një puthje e fortë.

Advertisements

Fevziu: Po unë e shoh nuk më kanë lënë sytë akoma.

Rama: Të paskan lënë sytë…

Advertisements

Artikulli paraprakSali Berisha tregon arsyen e vërtetë pse mori pjesë në zgjedhjet e 14 majit
Artikulli tjetërKëmbimi valutor për ditën e sotme/ Euro bie në minimumin historik, ja me sa shiten dhe blihen monedhat e huaja