Kiara Tito ndodhet në Turqi për xhirimet e “Kepit të Tundimeve”, ndërsa ne do t’ju zbulojmë dy emra të rinj që do të jenë pjesë e këtij emisioni.

Advertisements

Burime ekskluzive për “Iconstyle” bëjnë me dije se pjesë e kastit do të jenë edhe këto dy vajza simpatike.

Bëhet fjalë për Livia Brungën,

Advertisements

konkurrenten e Për’puthen dhe Erisa Haxhiun Miss Prishtina 2020

Pritet që në ditët në vijim të ketë edhe zbulime të tjera

Advertisements

për personazhet që do marrin pjesë, si dhe për datën se kur do nisë puntata e parë.

Artikulli paraprakIsh-banori i “BBVA” baba për herë të parë? Lajmi bën xhiron e rrjetit (Foto)
Artikulli tjetërPlagosi me thikë gruan e tij, vetëdorëzohet në polici Aleko Myrtollari