Përfundoi nën rrotat e kamionit, zbulohet identiteti i të miturit shqiptar që humbi jetën tragjikisht në Greqi (Foto)

Ky është 17-vjeçar shqiptar nga Pogradeci që ka humbur jetën në një aksident tragjik në Kavalla, Greqi.

Advertisements

Mediat vendase raportojnë se viktima është 17-vjeçari Enea Topi, i cili humbi jetën teksa ishte duke lëvizur me një tjetër person.

Advertisements

Ai ka humbur kontrollin dhe motori është futur në rrotat e një kamioni të madh, që merrej me pastrimin e plehrave në Kavallë.