Ata po shijojnë ende jehonën që morën nga BBV dhe tashmë janë pjesë e një tjetër programi televiziv.

Po flasim për Ronaldo Sharkën dhe Jori Dellin të cilët kanë ruajtur një miqësi mjaft të ngushtë pas daljes

Advertisements

nga shtëpia e famshme dhe së fundmi kanë udhëtuar drejt Turqisë për xhirimet e “Kepi i Tundimeve”.

Ronaldo ka publikuar së fundmi një video teksa shihet në shtrat me Jorin, ku kjo e fundit është duke fjetur.

Advertisements

“O Zot sa e bukur që je. Si mund të jetë robi kaq i bukur. Kjo krijesë kaq e veçantë. Perri.

Je kokërr ylli. Je dritë”, dëgjohet t’i thotë Ronaldo.

Advertisements

Artikulli paraprakI publikoi mesazhet me Zhaklinën, flet për herë të parë psikologia e Efit
Artikulli tjetërI FUNDIT/ Qeveria shfuqizon Bordin e Transparencës për çmimet e karburanteve