Ish-banori i “BBV”, Krist Aliaj ka habitur së fundmi me paraqitjen e tij. Teksa ishte i ftuar sot në rubrikën “Mos i bjer me top”, ai u paraqit me një të nxirë në ballë, ku shtoi kureshtjen e të gjithëve.

I pyetur nga pse ka të nxira në trup, Kristi mohon të ketë bërë sherr me dikë, por është për shkak të një trajtimi që ka bërë me acid.

Advertisements

Biseda në studio:

Ronaldo Sharka: Kush ia ka nxirë ballin këtij djali, Armaldo, Luizi, Zhaklina pasi e mori vesh që je lidhur me Dea Mishel? O i zi ç’të ka gjetur!

Advertisements

Krist Aliaj: Jo nuk ka lidhje me “Big Brother”, rrini të qetë, është thjesht një djegie nga një acid, nga një trajtim me acid që kam bërë, me acid salicilik dhe glikolik kështu që…

Advertisements

Artikulli paraprak“Fluturo lart Kevin, fluturo te Zoti”, qindra persona i japin lamtumirën 19-vjeçarit shqiptar që humbi jetën mbrëmjen e maturës në Itali! Fjalët prekëse të mësuesve dhe kryetarit të bashkisë
Artikulli tjetërZbuloni se cila është dita më me fat e muajit qershor për çdo shenjë horoskopi