Prej kohësh përflitej se Zhaklina Lekatari do drejtonte gjatë verës emisionin “Pushime On Top”. E mesa duket lajmi nuk paska qenë aspak i vërtetë.

Advertisements

Bëhet fjalë për moderatoren simpatike Lei Kraja e cila prej pak kohësh duket se i ka munguar ekranit shqiptar në rolin e moderatores.

“Kryefjala” ka zbuluar se Lei do të jetë një nga figurat e Top Channel gjatë sezonit veror dhe do të moderojë programin “Pushime On Top”. Një program i cili do të jetë një format që përshtatet fiks me energjinë dhe pozitivitetin e saj.

Advertisements

Mezi po presim të shohim Lei Krajën dhe Eni Shehun të funksionojnë si dyshe në ekran.

Artikulli paraprakVrasja e 15 vjeçarit në Gramsh/ Eksperti i njohur del me deklaratën e fortë
Artikulli tjetërMourinho i befason të gjithë me gjestin e tij pas humbjes së finales(Foto)