Duket se moderatorja Kiara Tito e ka dashur gjithmonë ekranin, madje fillimet e saj janë më herët sesa kemi menduar!

Të gjithë u fokusuam tek rrugëtimi i Kiarës, pas pjesëmarrjes së saj në “Big Brother VIP” dhe njerëzit rikujtuan herët kur e kishin parë në ekran.

Advertisements

Mirëpo, me siguri nuk e kanë llogaritur shfaqjen e saj në filmin e vjetër shqiptar, “Pesha e gruas sime”. Kjo është një komedi e vitit 2002 nga regjisori Arian Culiqi.

Kiara qëndron në prehërin e aktorit, ndërsa kamera e fokuson disa herë.

Advertisements

Advertisements

Artikulli paraprakE rëndë! Katër viktima nga rrëzimi i avionit privat në këtë shtet
Artikulli tjetërMbyti të ëmën me plasmas, del para gjykatës 24-vjeçari vrasës