Arbana Osmani ka treguar përmes një videoje në Instagram story se ka bërë një ndryshim në fytyrë.

Moderatorja shumë e pëlqyer nga publiku ka rregulluar vetullat dhe e ka ndarë rezultatin me ndjekësit.

Advertisements

“Jam Arbana”, shkruan ajo krah videos duke treguar kështu se ndihet ndryshe pas këtij procesi bukurie.

Advertisements

Artikulli paraprakShirat s’largohen nga vendi, ja si do të jetë moti sot
Artikulli tjetërAksident i rëndë në Sukth, makina kthehet përmbys, drejtuesi i mjetit dhe pasagjerët përfundojnë në spital(Detaje)