Nuk do ta njihni! Arbana Osmani bën ndryshimin e papritur në fytyrë (Foto)

Arbana Osmani ka treguar përmes një videoje në Instagram story se ka bërë një ndryshim në fytyrë.

Advertisements

Moderatorja shumë e pëlqyer nga publiku ka rregulluar vetullat dhe e ka ndarë rezultatin me ndjekësit.

Advertisements

“Jam Arbana”, shkruan ajo krah videos duke treguar kështu se ndihet ndryshe pas këtij procesi bukurie.