Gjatë verës pritet të fillojë “Kepi i Tundimeve” për të cilin Kryefjala.com zbuloi se do të jetë në Turqi e do të moderohet nga Kiara Tito.

Disa nga banorët do jenë Ronaldo Sharka, Jori Delli dhe Mevlan Shaba.

Advertisements

Por së fundmi Kryefjala.com ka zbuluar se kastit i bashkohet edhe ish banori i BBVIP Gerti Koxhaj.

Advertisements

Artikulli paraprakDo habiteni se sa para la në zarf Olsi në dasmën e mikut të tij, Elgitit(Video)
Artikulli tjetër“Oj Kosovë, oj nana ime” – Rashica feston me këngë patriotike titullin në Turqi(Video)