E ftuar në “S’e luan topi” Nita Latifi ka komentuar disa prej raporteve që ka sot me banorët e Big Brother, mes tyre edhe me mikeshën e saj Diolën.

Ajo tregoi se arsyeja pse nuk e takon Diolën është se nuk kanë gjetur kohë për njëra-tjetrën.

Advertisements

“Me Diolën nuk kemi kohë të shihemi. Po e themi realisht që nuk kemi kohë”, tha Nita dhe shtoi se do e takojë pas emisionit, por vetëm 1 orë.

Artikulli paraprakSulmohen me thikë 3 shqiptarë, njëri prej tyre në gjendje të rëndë shëndetësore (detajet)
Artikulli tjetër“Gruaja më ka futur kancerin!”, Bujari: Jam diagnostikuar me 10 diagnoza! (Video)