Dy adoleshëntë kanë humbur jetën tragjikisht në Britnainë e Madhe, pas një incidenti të rëndë në një plazh.

Një djalë 17-vjeçar dhe një vajzë 12-vjeçare kanë vdekur në plazhin Bournemouth, teksa një 40-vjeçar ëhstë arrestuar si autori i dh=yshuar për vrasjen e tyre.

Advertisements

Dy të miturit u gjetën të shtirë në rërë me plagë të mëdha, ndërsa ndërruan jet në spital.

Nuk dihet ende se çfarë ka ndodhur me ta, por policia është e sigurt se bëhet fjalë për një vrasje.

Advertisements

Deri më tnai unk ka asnjë dëshmitar të ngjarjes, teksa uniformat blu kanë kërkuar dhe ndihmën e qytetarëve për çfarëdo informacioni që mudn të kenë, duek ofruar dhe një shpërblim.

Pushuesit në ndodheshin në plazh thanë se e kuptuan se kishte ndodhur diçka vetëm pasi panë një helikopter që erdhi në plazh, teksa trupat janë gjetur nga patrulla e sigurisë së plazhit.

Advertisements

Artikulli paraprakI vunë tritol fasonerisë së një italiani në ‘Fresk’, në pranga një 46-vjeçar dhe një 16-vjeçar
Artikulli tjetërLuizi dhe Kiara në negociata për shtëpinë e re(Foto)