Mbrëmjen e djeshme rreth orës 21:00 është regjistruar një ngjarje e rëndë në familjen Muhollari ku djali 24-vjeçar, Albi Muhollari mbyti me plasmas nënën e tij 63-vjeçare.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur 4 ditë pasi ishin rikthyer për pushime në Shqipëri nga Amerika ku jetonin prej vitesh. Sipas policisë 24-vjeçari vuan nga gjendja depresive dhe është i dyshuari kryesor.

Advertisements

Ndërkohë i ati i 24-vjeçarit ka hedhur akuza për doktorin i cili trajtonte të riut duke u shprehur se duhet të futet në burg ai dhe jo i biri pasi ata kishin shprehur shqetësimin se ai ishte agresive e familjarët.

Albi Muhollari ka pranuar krimin e rëndë në familje ku u u shpreh se meriton të ndëshkohet.

Advertisements

“Ishte një moment delikat, unë meritoj të ndëshkohem, është i pafalshëm.” mësohet të ketë thënë Albi Muhollari.

Artikulli paraprakGjykata liroi Saimir Tahirin, avokati tregon bisedën e ish-ministrin me kriminelin në burg: Më vjen shumë turp që po…
Artikulli tjetërIsh-banorja e “BBVA” del me deklaratën e papritur për Luiz Ejllin: Do luftoja me Kiarën për të