Një 27-vjeçar është proceduar penalisht nga policia e Maliqit pasi ka kryer veprime të turpshme në lokalin e tij para ngë gruaja dhe vajzës së saj.

Njoftimi i policisë

Advertisements

Është proceduar shtetasi A. K., 27 vjeç banues në Maliq, pasi dyshohet se më datë 01.06.2023, në lokalin e tij, ka kryer veprime të turpshme në prezencë të një shtetaseje (e cila vuan nga sëmundje të shëndetit mendor) dhe vajzës së saj 21-vjeçare.

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Maliq referuan materialet në Prokurori ku filloi procedimi penal për shtetasin A. K., 27 vjeç banues në Maliq, pasi dyshohet se më datë 01.06.2023, në lokalin e tij, ka kryer veprime të turpshme në prezencë të një shtetaseje (e cila vuan nga sëmundje të shëndetit mendor) dhe vajzës së saj 21-vjeçare.

Advertisements

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Korçë, për veprime të mëtejshme./albeu.com/

Artikulli paraprakÇfarë po ndodh? Ushtarët turq nisen drejt Kosovës (Video)
Artikulli tjetërDalin detaje të reja nga ngjarja tronditëse në Përmet, 24-vjeçari kërkonte të blinte armë