Çifti më i famshëm i Showbizit Luiz Ejlli dhe Kiara Tito duke se janë në negociata për të të blerë shtëpinë e tyre të re.

Ata janë fotografuar në mëngjes me një agjente imobiliare.

Advertisements

Ndërkohë kujtojmë që ata kurorëzuan dashurinë e tyre në një ceremoni në tarracën e bashkisë së Tiranës më 6 maj,

kur u mbajat dhe finalja e BBV ku çmimin e madh e mori sërish Luizi.

Advertisements

Artikulli paraprakMe plagë të thella në trup, gjenden të vdekur dy të miturit në plazh
Artikulli tjetërPasi i dhanë fund lidhjes së tyre, Kristi dhe Keisi ‘kapen mat’ bashkë(Foto)