Sot, më 8 qershor 2023, dollari amerikan blihet me 98.8 lekë dhe shitet me 100.3 lekë.

Euro blihet me 106.2 lekë dhe shitet 107.1 lekë.

Advertisements

Paundi britanik sot blihet me 123 lekë dhe shitet me 124.5 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 108.7 lekë, ndërsa në shitje me 110.1 lekë.

Advertisements

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 73.5 lekë dhe në shitje me 75.7 lekë.

Për më tepër shihni tabelën e mëposhtm

Advertisements

Artikulli paraprakE rëndë në shtetin fqinj! Babai polic harron në makinë foshnjën 11-muajshe, gjendet e vdekur disa orë më pas nga e ëma
Artikulli tjetërE dhimbshme! Floriseli i cili u nis në Itali për transplant zemre, ka ndërruar jetë