I ati i Agron Llakajt është ndarë sot nga jeta. Lajmin e hidhur e ka bërë të ditur vetë aktori me anë të një postimi prekës në rrjete sociale.

Ai ka publikuar një foto krah prindërve, duke shkruar se jo më larg se sot në mengjes e kishte takuar të atin, pa e ditur që do të ishte përqafimi i tyre i fundit.

Advertisements

“Ahh ku ta dija o babushi im i mire, se do ishte ditelindja jote e fundit.

Babai im, gojemjalti ti, e qeshura jote ilac…aaahh mor bab cte te them e cte shkruaj per ty?!
U pame sot ne mengjes dhe nuk mendova se po te puthja e perqafoja per here te fundit.

Advertisements

Babi im, ike…,po te pret Bardha, bija jote dhe motra jone, tregoja gjithe mallin tone babi…
Qofsh i parajses ashtu sic shpirtin e kishe babi im!

Kam gjithcka nga ty dhe shpirti yt i mire, qe do t’i ruaj deri kur Zoti te na bashkoj serish!
Lamtumire o i shtrenjti yne, tregoi shtruar Zotit gjithe historite e tua, ashtu bukur dhe qeshur sic tregoje Ti! Sa me mungon mor bab…ahhhh…”, ka shkruar Agron Llakaj.

Advertisements

Artikulli paraprakDrafti i Ramës për asociacionin, vjen reagimi i parë nga Kurti
Artikulli tjetërHoroskopi ditor, e hënë 4 shtator 2023