Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 100.6 lekë dhe do të shitet me 101.6 lekë.

Ndërkohë euro do të blihet me 108 lekë dhe do të shitet me 109 lekë,

Advertisements

ndërsa franga zvicerane do të blihet me 110.3 lekë dhe do të shitet me 111.2 lekë.

Advertisements

Paundi britanik në tregun shqiptar do blihet me 125 lekë dhe do shitet me 126.2 lekë.

Artikulli paraprak“Ajo e do burrin mafioz”, plas “sherri” mes Kristit dhe Jorit
Artikulli tjetërI fundit! Aksident në Lezhë, makina përplas këmbësorin