“Janë budallenj në tradhtinë e tyre”, Meri Shehu tregon shenjën më të pabesë të horoskopit

Meri Shehu e ftuar në “Wake Up”, ka bërë parashikimin e shenjave të horoskopit për muajin Qershor, ku ka treguar specifikisht për çdo shenjë, se çfarë të mira dhe të këqija i presin.

Advertisements

E pyetur se cila nga shenjat është më e pabesë nga ana sentimentale, ajo shprehet: Zakonisht shenjave që nuk i zihet besë, janë ato shenjat e lëvizshme, të paqëndrueshme, që janë të paqëndrueshme edhe në punët e tjera sepse kështu e kanë karakterin, janë shenja që sjellin ndryshimet. Janë Peshqit, Binjakët, Shigjetarët që janë të zjarrtë, Ujorët që janë të lirë dhe të pavarur.

Advertisements

Por ata që e bëjnë pabesinë shumë më të dukshme, më të prekshme dhe me shije jo të mirë janë Peshqit dhe Binjakët, kurse Dashët tradhtojnë për pasion, është gjë tjetër, janë si budallenj në tradhtinë e tyre, marrin kot. Top Channel