Sot në “Ftesë në 5 me “Bieta Sulon” ishte i ftuar Klodian Çela, ish-banori i “Big Brother 3”.

Ai rrëfeu se çfarë kishte ndodhur me jetën e tij gjithë këto vite, që nga momentet e vështira pas daljes nga spektakli e deri më sot.

Advertisements

Pas disa videomesazheve surprizë nga miqtë e tij, Lorik Cana, Jonida Maliqi, Dj Sardi e Alesio Aliaj, Klodi “hapi zemrën” edhe për jetën personale.

Ai i pohoi Bietës se ka qenë i dashuruar, por marrëdhënia ka përfunduar.

Advertisements

“Ndoshta e kam merituar se isha unë që tradhtova”, u shpreh i prekur ai.

Artikulli paraprakPasione të fshehta dhe shpenzime, Meri Shehu parashikon një “javë mëkatare”
Artikulli tjetërShpërthen në flakë automjeti në autostradë, dyshohet se… (Video)