Evi dhe Kledi tani më janë zyrtarisht një nga çiftet e showbizit. Një foto në trjetet sociale ka shtuar dyshimet për një shtatzëni të mundshme.

Evi postoi në rrjetin social ‘Instagram’, një foto nga jugu, poshtë të cilës moderatorja Arjola Shehu ka bërë një koment i cili ka lënë shumë vend për aludime.

Advertisements

“Xoga ime. Diku aty pashë një gjë…thjesht po e them”, ka shkruar Arjola.

Advertisements

Komentit të saj Evi i është përgjigjur me emojin e një këmbe duke shtuar aludimet se mund të jetë shtatzënë.

Advertisements

Artikulli paraprakÇudit gazetari, i del në mbrojtje Vangjush Dakos: Ja kush duhet të shkojë në burg
Artikulli tjetërPërveç ish-banorëve të “BBVA”, zbulohen dy konkurrentet e reja të “Kepit të Tundimeve”