Dy qytetarë shqiptarë janë sulmuar fizikisht në Mitrovicën e Veriut.

Sipas mediave kosovare, ata janë sulmuar teksa po ecnin në sheshin e qytetit.

Advertisements

Dy personat kanë pësuar lëndime të lehta trupore dhe po marrin mjekimin në spital.

Advertisements

Artikulli paraprakÇmimi i naftës ulet në bursa, Shqipëria në listën e 20 vendeve me çmimin më të shtrenjtë të karburanteve në botë, Bordi i Transparencës vijon duke vjedhur shqiptarët
Artikulli tjetërAksident i rëndë në vend, ka të plagosur