Një plagosje me armë zjarri është regjistruar mëngjesin e sotëm në qytetin e Burrelit.

Deri më tani nuk dihet identiteti i personit të plagosur si dhe shkaqet e ngjarjes.

Advertisements

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes për të zbardhur motivet.

Artikulli paraprak“Çfarë bën ashtu…?”/Rrëfimet e adoleshentëve për çastet tragjike të vrasjes së Fatjonit: Më tregoi thikën e gjakosur…
Artikulli tjetërE trishtë/ Gjendet i vdekur sportisti i njohur(Emri+Foto)