Një bombol gazi ka marrë flakë në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm në lagjen Karabash në banesën e shtetasit Besnik Çobo.

Sapo familja ka ndezur bombolën, ajo ka marrë flakë.

Advertisements

Fatmirësisht forcat zjarrëfikëse janë ndërhyrë në kohë para se të shpërthente.

Sakaq, fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar por vetëm për dëme materiale në banesë.

Advertisements

Artikulli paraprakKeisi dhe Kristi drejt ribashkimit? Ish-banori i “BBVA” merr në telefon këngëtaren
Artikulli tjetërMbretëresha, Prima Donna apo kuçedra? Do habiteni se cili epitet i pëlqen më shumë Olta Gixharit