Një 64-vjeçar është gjetur në mes të rrugës pa shenja jete nga familjarët e tij në Maliq.

Viktima është identifikuar si Bajram Dervishi.

Advertisements

Nga këqyrjet paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune

dhe dyshimet e para janë se i moshuari ka pësuar vdekje natyrale.

Advertisements

Gjithsesi do të zhvillohet ekspertiza për të gjetur shkakun e vërtet të kësaj vdekje.

Artikulli paraprakMbi 4 milionë lekë, kjo është targa më e shtrenjtë që është shitur në Shqipëri
Artikulli tjetër“I joti që nga prekja e parë”/ E dashura e tij misterioze feston ditëlindjen, Blero publikon foto dhe i bën dedikimin emocionues