Një aksident është regjistruar në orët e para të mëngjesit të sotëm në Lezhë.

Bëhet e ditur se një mjet në dalje të Lezhës ka përplasur një këmbësor.

Advertisements

Ky i fundit është dërguar në spitalin e Lezhës për të marrë ndihmë mjekësore.

Advertisements

Në vendngjarje ka shkuar policia së bashku me grupin hetimor të cilët po hetojnë shkaqet e aksidentit.

Nuk dihet ende se si është gjendja e të plagosurit i cili u përplas nga makina.

Advertisements

Artikulli paraprakKëmbimi valutor 5 qershor/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera
Artikulli tjetërTë kombinuar me njëri-tjetrin, ja si u veshën Kiara e Luizi në dasmën e Elgitit dhe Kleas (Foto)