Një 60- vjeçar ka humbur jetë mbrëmjen e djeshme rreth orës 22:00 në Vorë.

Mësohet se shtetasi M. M., është me origjinë nga Maqedonia e Veriut, shofer linje transporti mallrash.

Advertisements

NJOFTIMI:

Vorë/Informacion paraprak

Advertisements

Më datë 01.06.2023, rreth orës 22:00, në një lokal në Vorë ka ndërruar jetë shtetasi M. M., rreth 60 vjeç, nga Maqedonia e Veriut, shofer kamioni i një linje transporti mallrash Maqedoni-Shqipëri.

Advertisements

Paraprakisht dyshohet se vdekja ka ardhur nga shkaqe natyrale.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Artikulli paraprakZbulohet titulli i filmit ku do të luajnë Olta dhe Luizi (Foto)
Artikulli tjetërPas shirave moti merr kthesën drastike, ja si parashikohen temperaturat orët e pasdites