Është kurorëzuar në martesë portieri i Përfaqësueses së Kosovës, Visar Bekaj.

Futbollisti është martuar me bukuroshen e quajtur, Alba Hasani.

Advertisements

Advertisements

Çifti kanë zgjedhur që ceremoninë e tyre ta bëjnë në bregdet, në një ambient të zbukuruar me pamje të mahnitshme.

Advertisements

Visari dhe Alba duken mjaft elegant në disa prej pamjeve që kanë qarkulluar nëpër rrjete sociale.

Artikulli paraprakAskush nuk e priste! Veprimi i papritur që bëri Kristi ndaj ‘ish-vjehrrit’ (Foto)
Artikulli tjetërMbi 4 milionë lekë, kjo është targa më e shtrenjtë që është shitur në Shqipëri