Eros Grezda baba për herë të parë, zbulohet emri i veçantë i fëmijës

Futbollisti Eros Grezda dhe partnerja e tij, Ajsel Grezda janë bërë prindër për herë të parë.

Advertisements

Këtë të mërkurë, çifti ka postuar një foto në rrjete sociale, ku njofton ndjekësit për ardhjen në jetë të Kian.

Advertisements

Futbollisti nga Gjakova është kurorëzuar disa muaj më parë me bukuroshen Ajsel Abazi.

Çifti jeton në Turqi, aty ky vazhdojnë dhe karrierën.