Një 56- vjeçare është gjendur pa shenja jete në fshatin Udënisht të Pogradecit.

Dyshohet se shtetasja me iniciale A. V., është vetëvarur.

Advertisements

NJOFTIMI:

Pogradec/Sot, rreth orës 11:00, në fshatin Udënisht, Pogradec, në banesë, është gjetur pa shenja jete, dyshohet e vetëvarur shtetasja A. V., 56 vjeçe.

Advertisements

Nga këqyrja paraprake e trupit të viktimës, nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupet hetimore po punojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjeve dhe përcaktimin e shkakut të vdekjes së këtyre dy shtetasve.

Advertisements

Artikulli paraprak“A jeni në vete? Po jo ore tani”- Silva Bino “kapet” me gazetarët pasi dëshmoi për 1 orë në SPAK për tenderin e ISHP-së!
Artikulli tjetërReperi i njohur nuk e harron lehtë ish- të dashurën e tij dhe e bën pjesë të projektit më të ri muzikor