E ftuar në “Ftesë në 5”, ish- konkurentja e Për’puthen +40, Luljeta Nallbani ka bërë një propozim të papritur të ftuarit tjetër, për të bërë seks, madje dhe live.

“Pse mos të bëjmë një fëmijë bashkë”, ishte një tjetër kërkesë e bërë nga Luli.

Advertisements

Ballkanasit janë dhe do të jenë të nxehtë, shquhen. Pse ti tani një femër, unë dhe ti që je alamet djali të mos bëj një fëmijë me ty.

Jeta nuk ka pikë edhe presje. Gazi ne mund ta bëjmë dhe ne të dy një fëmijë, mund të bëjmë dhe seks bashkë këtu, ti duhet të dobësohesh, Bieta ne e bëjmë dhe live”, u shpreh Luljeta e Për’puthen +40.

Advertisements

Artikulli paraprakNjë muaj nga tragjedia kur shqiptari vrau vajzën e vet dhe italianin, flet vëllai i viktimës: Nuk e meritonte të vdiste ashtu…
Artikulli tjetërFrrok Çupi flet për arrestimin e Vangjush Dakos, ja skenari që po përdor SPAK-u