Elgiti dhe Klea u kurorëzuan në martesë ditën e djeshme në Himarë. Të ftuar ishin shumë miq e familjarë të çiftit.

Në videon e mëposhtme mund të shikoni momentin kur Elgiti ka djegur shaminë e beqarit dhe padashje ai ka djegur pak dorën:

Advertisements

VIDEO

Artikulli paraprakLajm i trishtë/ Ndahet nga jeta aktori i njohur
Artikulli tjetër“Mallkimi” i një emri, gjyshi dhe nipi vdiqën nga aksidenti me makinë