Në rrjet po qarkullon një video e Olta Gixharit dhe Luizit që kanë disa letra në duar, ku me siguri do të jetë skenari i filmit ku pritet që dyshja të jetë çift.

Por ajo ç’ka askush nuk ka kapur është fakti se në një nga fletët duket një puthje me buzëkuq.

Advertisements

Mos ndoshta ky është një mesazh i koduar?

Pra mesa duket dikush e ka dhënë shenjën e saj, të jetë Kiara apo dikush tjetër, kjo mbetet për tu parë…

Advertisements

Artikulli paraprakÇfarë po ndodh? Shërbimi i Sigurisë ruse ngre alarmin, mijëra diplomatëve u ndodh e papritura
Artikulli tjetërMoti “ndryshon” stinë/ Zbuloni parashikimin e meteorologëve, ja çfarë do të ndodhë me temperaturat gjatë periudhës së verës