Ditën e djeshme Kiara është nisur për në Turqi ndërkohë që Luizi bënte xhiro nëpër Tiranë.

Por dje duket se rastësia e ka puqur me Jurgenën.

Advertisements

Burime nga Kryefjala.com kanë rrëfyer se Luizi dhe Jurgena kanë qenë në të njëjtin orar në të njëjtën parukieri.

Advertisements

Ndonse nuk dihet nëse dyshja kanë patur kontakt apo jo, por duket se urimet i kanë marrë live, ashtu siç dhe shprehen komentuesit.

Advertisements

Artikulli paraprakMerr flakë mjeti në Tiranë, ja çfarë dyshohet
Artikulli tjetërE trishtë! Ndërron jetë artisti i njohur(Emri+Foto)