Ato kanë qenë dy nga vajzat më të komentuara në Big Brother VIP për shkak të shoqërisë që krijuan brenda e po ashtu edhe për shkak të veprimeve në këtë format.

Advertisements

Po flasim për Beniada Nishanin dhe Einxhel Shkirën shoqëria e të cilave mbaroi me “BBV”.

Vajzat pas përfundimit të formatit lanë të kuptojmë që i kishin prishur raportet, ndërsa së fundmi gjërat kanë ndryshuar.

Advertisements

Ish-banoret i kanë lënë mosmarrëveshjet pas dhe tani i bëjnë dhurata njëra-tjetrës. Ka qenë Einxhel së fundmi që ka publikuar në Instagram një pako të Beniadës ku krahas shkruan: Ja si ta merr kalanë nga brenda.

Faleminderit dashuri.

Advertisements

Artikulli paraprak“A do të rritet çmimi i kafesë?” Kryetari i Shoqatës së Restoranteve zbulon të vërtetën
Artikulli tjetërAksident i rëndë/ Autobusi me pasagjerë humb kontrollin, raportohet për viktima