Zbardhen detaje të reja nga ngjarja e rëndë në Korçë.

46-vjeçari Aleko Myrtollari ka qëlluar disa herë me thikë gruan e tij, Marjola Myrtollari, 36-vjeçe, e cila ndodhet në spital në gjendje të rëndë shëndetësore.

Advertisements

46-vjeçari pasi ka kryer krimin është larguar nga vendi i ngjarjes, ndërsa policia ka nisur punën për kapjen e tij.

Gruaja ka marrë plagë në disa pjesë të trupit. Ka qenë vajza 16-vjeçare ajo që e ka gjetur të plagosur nënën e saj dhe më pas ka lajmëruar policinë.

Advertisements

Artikulli paraprakMë pak se 72- orë publikim/ Kënga e re e Luiz Ejllit kap majat, nuk do ta besoni se në cilin vend renditet në rang botëror
Artikulli tjetërHoroskopi për sot, 5 qershor, çfarë kanë rezervuar yjet për ju