Ditën e sotme jam mësuar të gjithë emrat e plotë të dosjes së SPAK-ut për të cilët u arrestua edhe Vangjush Dako.

10 të akuzuarit në dosjen e Dakos

Advertisements

Vangjush Dako

Adhurim Qehahaj

Advertisements

Ermal Lama

Fatmir Ejupi

Advertisements

Adrian Bulku

Fiqiri Farruku

Adnand Toccila

Meri Semini (Priftuli)

Ferzilet Hajderi

Diana Dedja

Artikulli paraprakPlagosi gruan me thikë dhe u arratis, zbardhet dëshmia e autorit pasi u vetdorëzua në polici
Artikulli tjetërNga ndërtimi i pallatit pa leje në qendër të Durrësit te tenderi me vlerë 22 mln lekë, Klodiana Lala zbardh dosjen e plotë që ‘fundosi’ ish-kryebashkiakun