Ardit Gjebrea feston ditelindjen e 60. Moderatori i njohur Ardit Gjebrea feston ditën e lindjes,

dhe për të gjithë familjen Gjebrea festa siç duket ka filluar që mbrëmjen e djeshme.

Advertisements

Duke iu referuar videove të postuara në Instagram-in e tij,

Arditi ka ndarë momente feste me familjarët dhe stafin e ngushtë të punës në Tv Klan.

Advertisements

Advertisements

Artikulli paraprakRënia e euros/ Qeveria merr masa lehtësuese, ja kategoritë e bizneseve që përfitojnë
Artikulli tjetërVjen reagimi i parë nga qeveria për arrestimin e Vangjush Dakos