Ardit Gjebrea feston 60 vjetorin. Dalin pamjet nga festa e madhe(Video)

Ardit Gjebrea feston ditelindjen e 60. Moderatori i njohur Ardit Gjebrea feston ditën e lindjes,

Advertisements

dhe për të gjithë familjen Gjebrea festa siç duket ka filluar që mbrëmjen e djeshme.

Advertisements

Duke iu referuar videove të postuara në Instagram-in e tij,

Arditi ka ndarë momente feste me familjarët dhe stafin e ngushtë të punës në Tv Klan.