Godina e Kuvendit të Malit të Zi është evakuuar për shkak të raportimit se në atë institucion ishte vendosur një bombë.

Sipas medias malazeze, “Vijesta” alarmi ka mbërritur në polici pak para orës 08:00.

Advertisements

“Anëtarët e Administratës së Policisë janë duke ndërmarrë masa dhe veprime në kompetencë të tyre,

ndërsa informacioni është duke u verifikuar”, tha policia.

Advertisements

Edhe shkollat ??në disa qytete të Malit të Zip o ashtu ka patur alarme për bomba.

Advertisements

Artikulli paraprakQarkulloi 250 mln euro/ 52-vjeçari nga Saranda i arrestuar në Greqi nuk pranon akuzat për pastrimin e parave të trafikut të drogës
Artikulli tjetër‘Të vdes unë kush më bën xhiro’! Nëna mburret me djalin e mitur që nget makinën (Video)