Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në aksin Kavajë-Durrës, në afërsi të “Malit të Robit”. Si pasojë e aksidentit në rrugë është krijuar një trafik i gjatë.

Siç shihet edhe në video, janë me dhjetra makina të cilat kanë “ngecur” në mes të rrugës për shkak të trafikut.

Advertisements

Në vendngjarje është nisur edhe ambulanca. Ndërkohë policia është në vendngjarje dhe po punon për lirimin e trafikut.

Advertisements

Artikulli paraprak13 viktima nga 138 aksidente në një muaj
Artikulli tjetërEuro në pikiatë, eksperti i ekonomisë jep paralajmërimin e frikshëm: Tre muajt në vijim pritet të shkojë deri në vlerën…