Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Mat.

Mësohet se një automjet me dy turistë francezë ka dalë nga rruga dhe ka rënë rreth 50 metra në greminë.

Advertisements

Për pasojë të dy kanë mbetur të plagosur.

Advertisements

Artikulli paraprak“Dua të vdesësh”, kërcënohet me jetë sportisti i dashur për publikun (emri)
Artikulli tjetërGazetari i njohur zbulon pistën hetimore që çoi në vrasjen e 65- vjeçares me plasmas nga i biri